500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Uzun Kol İçlik Tunik

İç Tunik

Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların giy çık, ceket, hırka, yelek gibi dış giysilerinin içerisine giydikleri sade tunik modellerine verilen addır.
İç tunik kendi içinde farklı kumaşlarda üretilerek yazlık, mevsimlik, kışlık olmak üzere üç ayrı mevsime uyumlu kumaşlardan üretilmektedir.

Yazlık İç Tunik

Yazlık iç tunikler koton kumaş ve birçok ince kumaş türlerinden üretilir. Koton kumaş veya ince kumaşlardan üretilen iç tunik modelleri yaz aylarının yakıcı sıcağında tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların en çok ihtiyaç duyduğu başka bir deyişle kurtarıcı bir giysidir.
Önü açık tüm dış giyim kategorilerinin içerisine kullanılan iç tunikler birçok renkte her tesettür giyim tarzını benimsemiş kadının dolabında bulunur.

Mevsimlik İç Tunik

Mevsimlik iç tunikler yazlık gramajı fazla olan kumaşlardan üretilen sade tuniklere denilir.
Mevsimlik iç tunikleri ilkbahar ve sonbahar aylarında genellikle tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar dış giyim olarak kullandıkları yelek ve giy çık’ların içinde giymeyi tercih etmektedirler.

Kışlık İç Tunik

Kışlık iç tunik de yazlık iç tunikler gibi tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların önü açık dış giysilerin içerisine giydikleri sade tuniklerdir.
Yazlık iç tuniklerden farkı triko ve benzeri kış mevsimine uygun kumaşlardan olmasıdır.
En güzel iç tunik çeşitleri güvenilir online tesettür sitesi Nisaca da tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların beğenisine sunuluyor.

Online Tesettür Giyim Mağazaları

Nisaca tesettür online güvenilir alışveriş sitesi tüm tesettür giyim çeşitlerinde olduğu gibi iç tunik çeşitlerini de en kaliteli kumaşlardan birbirinden güzel renklerde tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların hizmetine sunuyor.
Türkiye’nin online tesettür mağazası Nisaca dan aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi iç tunikleri de koşulsuz iade edebilir dilerseniz değiştirebilirsiniz.
Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunan Nisaca güvenli alışveriş sitesi vermiş olduğunuz siparişleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...