Menu
Your Cart

Delivery

SİPARİŞ BİLGİLERİ VE TESLİMAT

Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda info@nisaca.com e-posta adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce info@nisaca.com e-posta adresimizden bizlere bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.

- nisaca.com sitemizden hafta içi saat 16.00'ya, Cumartesi günü 12.00'ye kadar verdiğiniz siparişler en hızlı şekilde hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilmektedir. Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilecektir.

- Yaşanabilecek herhangi bir problemden dolayı, yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle belirtilen süre bir miktar aşılabilmektedir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde belirtmiş olduğumuz telefon numarasından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

-Sipariş verdiğiniz ürünler UPS ve PTT Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır.


- Ürünleriniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bir e-mail gönderilerek ve telefonunuza sms ile bilgi verilecektir.

- Yurtdışı siparişlerde ortaya çıkacak olan gümrük bedelleri satın alanan kişi/kuruma aittir. 

- Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@nisaca.com e-posta adresimizden bize bilgi veriniz.


1
false
false
true
Kombinden Çıkart
Değiştir
Cookies
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.