500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

TUNİK

Tunik
Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların en çok tercih ettiği üst giyim ürünüdür. Bu nedenle tesettür giyim grupları içerisinde tuniğin yeri oldukça önemlidir.

Tuniğin diğer gruplara göre daha önemli olmasını sağlayan sebep, çok amaçlı kullanılabilen bir ürün olmasından kaynaklanmaktadır. 

Kombin Tunikler

Dolabı açtınız ve giysileriniz arasında kombin yapmak istediğinizde aklınıza ilk gelen ürün, kombin tunikler olacaktır.
Tuniktesettür giyim tarzında genelde dış giyim olarak kullanıldığı gibi kombinin parçalarından biri olarak da tercih edilmektedir.
Tunik, kombinin ana parçası olarak tasarlandığında ise sade düz model tunikler yerine yakalı ve modelli tunikler tercih edilir.
Kombinin ana parçası olan tuniğe; yelek, bolero ve önü açık giy çık ürünler en uyumlu ürünlerdir.

Sade Model Tunikler

Tunik, dış giyim olarak kullanılmasının yanı sıra; Önü açık yelekhırkagiy çık gibi üst dış giyim kategoriler içerisinde, sade modelleri tamamlayıcı parça olarak da kullanılmaktadır.
Bu tarz tuniklere kurtarıcı tunik ya da tamamlayıcı tunik de denir. Tamamlayıcı tunikler, tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dolaplarında her rengi ile olmazsa olmazlardan biridir.

Dış Giyim Tunikler

Özellikle yaz aylarında tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların, tuniği dış giyim olarak tercih ettikleri bilinen bir gerçek.
Dış giyim olarak tercih edilen tunik modelleri, kombinin ana ürünü veya kombin içi tamamlayıcı olarak kullanılan tuniklerden farklı kalıpta olmaktadır.
Dış giyim olarak kullanılan tunik modelleri iki ana kalıp olarak ayrılır; düğmeli ve fermuarlı.

Düğmeli Tunikler

Düğmeli tunik modelleri genelde ara spor ve günlük kullanımda tercih edilirken, klasik modelleri sade giyinmeyi seven kadınların tercihi oluyor.
Düğmeli uzun tunikler, kap, ferace ve pardösü gibi dış giysi yerine de kullanılıyor.
Uzun düğmeli tuniklerin, dış giysi olarak kullanılıyor olması nedeni ile bu tunik modelleri kesim ve kalıp açısından iç tuniklere nispeten rahat ve geniş kalıplarda tercih edildiği bilinmektedir.

Fermuarlı Tunikler

Fermuarlı tunikler, spor giyim tarzını seven kadınların tercihi oluyor.
Spor tarz giyinmeyi seviyorsanız, seçeceğiniz tuniğin kumaşının tarzınıza uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
Alışverişlerinizde spor kıyafetler seçerken modeline göre kumaş tercihini doğru yapmanızı öneriyoruz.
Spor model tunikler, diğer modeller de olduğu gibi birçok aksesuar ile modelleme yapılmasıyla birlikte; yıkama, taşlama, baskı gibi farklı özel işlemlerden geçerek tüketicisinin beğenisine sunulur.
Bu farklı işlemlerin yapılabilmesi için doğru kumaşa doğru işlemin uygulanması ne kadar önemliyse, bu işlemlerin profesyonel bir ekip tarafından yapılması da bir o kadar önemlidir.

Şık Tunikler

Şık tunik modelleri ise kullanım amacına uygun dökümlü ve ince kumaşlardan tasarlanır ve birçok farklı aksesuar ile üzerine süslemeler yapılır.
Şık tasarım tunikler, kadınların zarafetlerini yansıtmak istedikleri nişan, düğün ve özel günler gibi yaşam boyu güzel hatırlanmak istedikleri anlarda üzerlerinde zarafetlerinin ayrılmaz parçası olarak taşıdıkları kıyafetlerinden biridir.
Şık tunikler, kadınların en favori giysileri arasında her zaman kendine yer bulur, özellikle payetli tunik en göze çarpan modellerden biridir.

Klasik Tunikler

Klasik tunik modelleri genelde polyester kumaşlardan üretilir. Bazı modeller de ise pamuklu kumaşlar kullanılsa da klasik tunikler, polyester kumaşla adeta özleşmiştir. 
Çalışma hayatının yoğun temposuyla çabuk yıpranmaya ve kirlenmeye maruz kalan günlük kıyafetleri, sık temizleme ihtiyacı duymaktayız.
Sık kullanılan dolayısıyla sık temizleme ihtiyacı duyulan kıyafetleri seçerken, kullanım amaç ve koşullarına uygun kumaşlardan seçilmesi gerekmektedir.
Polyester kumaşların dayanıklı ve kullanışlı olduğu bilinen bir gerçek, bu bağlamda polyester kumaş tunik, tercihiniz olabilir.

Bizim İçin Kıymetlisiniz

Hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturan iş hayatınız da kullandığınız günlük tuniklerinizi, polyester seçerek ekonominiz de tasarruf edebilir, iş yükünüzü de azaltarak kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Kapüşonlu Tunikler

Tunik modelleri arasında kapüşonlu tunik, genç tesettür ürünleri arasında gösterilen ürünlerdendir.
Kapüşonlu tunikler arasında seyyar kapüşonlu tunikler diğer modellerden daha fazla ilgi görürken, fermuarlı tunikler çoğunlukla sabit kapüşonlu tercih edilmektedir.
Kapüşonlu tunik modeller, genellikle fermuarlı tercih edilse de düğmeli kapüşonlu tunikler azımsanamayacak kadar beğenilen modeller arasındadır. 
Seyyar kapüşonlu tunikler genelde kışlık tunikler ve kısa tunikler de tercih ediliyor olsa da 2021 modasına baktığımızda, yazlık uzun tunikler göz kamaştıran modelleriyle reyonlardaki yerini çoktan aldığını görmekteyiz.

Yazlık Tunikler

Uzun kollu giysiler daha çok tesettür gereği kullanılan giysilerdir. Bu nedenle;
sıcak yaz aylarında hafif ve serin tutan tunikler bilhassa tesettürlü kadınlar için ayrı bir önem taşıyor.
Yazlık tunik modelleri çalışan kadının yaz aylarında en çok önem verdiği giysilerin başında geliyor.
Özellikle yaz aylarında tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giyim olarak yazlık tunikleri tercih ettiğini görmekteyiz. 
Sıcak yaz aylarında pamuklu kumaş tunikler tercih ederek yakıcı sıcağın etkisini azaltabilir, günlük yaşamınızı daha rahat ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Fırfırlı Tunikler

Fırfır, kadın giysilerine en çok kullanılan argümanlar arasında ön sıralarda yer almaktadır. Fırfırı bu kadar önemli yapan, kadınlara has bir modelleme olmasından kaynaklanır.
Pamuklu kumaştan tasarlanmış fırfırlı tunikler, yaz aylarında tercihleriniz arasında mutlaka olmalıdır. Sıcak yaz aylarında hava alan kumaşlar ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş açık renkli kıyafetler tercih ederek, yakıcı sıcağın olumsuz etkileri azaltabilirsiniz.
Yazlık dış giyim tercihlerinizi yaparken; kumaşını pamuklu, rengini açık renk tercih etmekle, yaz mevsiminin yakıcı sıcak günlerini serin ve rahat bir güne çevirebilirsiniz.

Pamuklu Kumaş Tunikler

Sağlıklı yaşam açısından sıcak yaz aylarında serin ve hafif giysiler tercih edilmelidir. Serin tutan hafif kumaşlardan üretilen pamuklu tunikler, tesettürlü kadınların sıcak yaz aylarında öncelikleri olmalıdır.
Pamuklu kumaşların ter emici özelliği, sıcak yaz aylarında ihtiyaç duyduğumuz bir özelliktir.
Tesettür giyim, modern giyim tarzına göre daha uzun ve daha kapalı seçimler yapmayı gerektiriyor.
Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların yaz aylarında kıyafet seçimi yaparken, pamuklu kumaşlardan ve açık renklerden belirlemeleri önemlidir.
Kıyafet seçimi yaparken pamuklu kumaştan üretilmiş tunikleri tercih edebilir, daha sağlıklı ve rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Kot Tunikler

Kot kumaşın pamuklu dokusu rahat ve spor oluşu günlük hayatımızda severek kullandığımız kumaşların başında gelmesini fazlasıyla hak ediyor.
Spor giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar, tunik çeşitleri arasında kot tunikler ve kotun türevi olan tensel tunikler ile denim kumaştan üretilmiş tunikleri tercih etmektedirler.
Kot tunik modelleri birçok renkte; gri, beyaz, haki ve siyah gibi ana renklerde üretiliyor olsa da her zaman kotun orijinal rengi mavi, modern tesettür giyim tarzı ile bütünleşmiş bir renktir.

Çizgili Tunikler ve Marin

Görsel sanatlar da çizgiler, adeta alfabenin ünlü harfleri gibidir.
Çizgi desenli kumaşlar modern tesettür giyim tarzı ile adeta özleşmiştir.
Tunik modellerinde çizgili modeller en çok beğenilen tunikler arasındadır. Çizgili tunik modelleri arasında en yaygın bilinen desen, marin desenidir.
Marin tunik modelleri diğer çizgili tunik modelleri ile mukayese edildiğinde en çok tercih edilen çizgili tunikler olarak zirvedeki yerini koruyor. Nisaca online mağazasında en güzel tunik modelleri, kapıda ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo hizmetiyle siz değerli mutlu müşterilerimizi bekliyor.

Desenli Tunikler

Desenli kumaştan üretilen giysilerin kadınlar tarafından sevimli bulunduğu bilinen bir gerçek.
Desenli tunik modelleri ile düz renk tunik modelleri kıyaslandığında, desenli tuniklerin daha çok salaş tercih edildiği gözlemlenebilen bir gerçektir.
Tunik ve Leopar Desenler
Leopar tunik, en çok tercih edilen desenli tunikler arasındadır. Desenli tunikler, yaz aylarında daha çok talep görürken kışlık desenli tunikler de tercih edilen desenli tunikler arasında yer alır.

Her Renk Tunik

Tüm kadın giysilerinde olduğu gibi, tuniklerde de tüm renkler Nisaca' da mevcuttur. Yazlık tunikler genellikle açık renklerden tercih edilse de, kadınların vazgeçemediği renk her zaman siyah olmuştur.
Açık renk tunikler, siyah renk tunikler kadar tercih ediliyor.
Siyah renk tunikler daha çok şık tunik modelleri arasında tercih ediliyor.
Siyah renk tunikleri lacivert renk tunikler takip ediyor.
Renk bakımından tunik modelleri arasında en çok tercih edilen renkler sırasıyla; siyah, lacivert, pudra, mavi, indigo, mürdüm, fuşya, bakır, kiremit, tarçın, lila, pembe ve ekru renkler gelmektedir.

Tunik Pantolon Takımlar

Tunik pantolon takımlar günlük kullanım ve iş hayatında tesettürlü kadınların en sık kullandığı giysiler arasındadır.
Tesettürlü kadınların ikili tunik modellerini, kombin ürünler arasında en çok tercih etmelerinin nedeni, kombin yapmakla zaman harcamamak olarak gösterebiliriz.
Tunik takım modelleri, kadınlara kombin oluşturma ile zaman harcamadan hızlı ve şık olmak imkânı verdiği için dolabına elini uzattığında aldığı ilk ürün olmaktadır.
Uzun tunik modelleri genellikle dar paça pantolonla tercih edilirken, kısa tunik modelleri bol paça pantolonlar ile tercih ediliyor.
Tesettür tunik takım gruplarından pantolonlu olanlar spor giyim tarzını seven kadınlar tarafından ilgi görürken, etekli tunik takımlar daha çok şık olmak istenilen ortamlarda giymek için tercih ediliyor.

Genç Tesettür Tunikler

Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar için büyük bir öneme sahip olan tunikler, büyük beden tunik grubunda da vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Özellikle insanları zayıf gösteren renkler büyük beden tunik seçimi yaparken de dikkat edilen hususlar arasındadır.
Genç büyük beden tunik modelleri Nisaca online mağazasında.
Nisaca’da küçük beden tuniklerin yanı sıra, genç büyük beden tunikler birbirinden güzel yüzlerce renk ve desenleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Büyük Beden Tunikler

Çizgili büyük beden tunikler de İmalatçı Nisaca' nın kendi üretimidir. Normal Beden tunuk çeşitlerinin büyük bedenleride  onine mağazamız nisacada toptan fiyatına perakende satışa sunulmuştur.
Büyük beden tuniklerde bazı normal beden tuniklerde olan modellerin bazıları bulunmayabilir Bunun nedeni, her modelin büyük bedeni yapılamamaktadır. Büyük beden tuniklerin normal bedenlerde olmayan modelleride mevcuttur.

2023 Kış Modası Tunikler

Tesettür Giyim Kategoriler En Çok Kullanılan Tunik 2023 Kış Modasında da en fazla tercih edilen tesettür Giyim Kategorisi oluyor.
Tesettür Giyim Tarzını Benimsemiş Kadınlar Günlük Yaşamda Olduğu Gibi İş Hayatında da En Çok Tunik Modellerine İhtiyaç duymaktadırlar.

Nisaca Ailesi Olarak 1993 Yılından Günümüze edindiğimiz Tecrübe ile 2023 Tesettür Modasında Tunik Modellerine Yer Ayırmayı Önemsedik
2023 Kış Sezonu Tunik Modellerimizi, Deri Tunik Modelleri Spor Tunik Modelleri ve Kışlık Kumaşlardan Tunik Modelleri olmak Üzere Birçok Kumaştan Kışlık Tunik Modelleri Hazırladık


 

Tunik

Tunik

 Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların en çok tercih ettiği üst giyim ürünüdür. Bu nedenle tesettür giyim grupları içerisinde tuniğin yeri oldukça önemlidir.
Tuniğin diğer gruplara göre daha önemli olmasını sağlayan sebep, çok amaçlı kullanılabilen bir ürün olmasından kaynaklanmaktadır. 

Kombin Tunikler

Dolabı açtınız ve giysileriniz arasında kombin yapmak istediğinizde aklınıza ilk gelen ürün, kombin tunikler olacaktır.
Tuniktesettür giyim tarzında genelde dış giyim olarak kullanıldığı gibi kombinin parçalarından biri olarak da tercih edilmektedir.
Tunik, kombinin ana parçası olarak tasarlandığında ise sade düz model tunikler yerine yakalı ve modelli tunikler tercih edilir.
Kombinin ana parçası olan tuniğe; yelek, bolero ve önü açık giy çık ürünler en uyumlu ürünlerdir.

Sade Model Tunikler

Tunik, dış giyim olarak kullanılmasının yanı sıra; Önü açık yelekhırkagiy çık gibi üst dış giyim kategoriler içerisinde, sade modelleri tamamlayıcı parça olarak da kullanılmaktadır.

Bu tarz tuniklere kurtarıcı tunik ya da tamamlayıcı tunik de denir. Tamamlayıcı tuniklertesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dolaplarında her rengi ile olmazsa olmazlardan biridir.

Dış Giyim Tunikler

Özellikle yaz aylarında tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların, tuniği dış giyim olarak tercih ettikleri bilinen bir gerçek.
Dış giyim olarak tercih edilen tunik modelleri, kombinin ana ürünü veya kombin içi tamamlayıcı olarak kullanılan tuniklerden farklı kalıpta olmaktadır.
Dış giyim olarak kullanılan tunik modelleri iki ana kalıp olarak ayrılır; düğmeli ve fermuarlı.

Düğmeli Tunikler

Düğmeli tunik modelleri genelde ara spor ve günlük kullanımda tercih edilirken, klasik modelleri sade giyinmeyi seven kadınların tercihi oluyor.
Düğmeli uzun tunikler, kap, ferace ve pardösü gibi dış giysi yerine de kullanılıyor.
Uzun düğmeli tuniklerin, dış giysi olarak kullanılıyor olması nedeni ile bu tunik modelleri kesim ve kalıp açısından iç tuniklere nispeten rahat ve geniş kalıplarda tercih edildiği bilinmektedir.

Fermuarlı Tunikler

Fermuarlı tunikler, spor giyim tarzını seven kadınların tercihi oluyor.
Spor tarz giyinmeyi seviyorsanız, seçeceğiniz tuniğin kumaşının tarzınıza uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
Alışverişlerinizde spor kıyafetler seçerken modeline göre kumaş tercihini doğru yapmanızı öneriyoruz.
Spor model tunikler, diğer modeller de olduğu gibi birçok aksesuar ile modelleme yapılmasıyla birlikte; yıkama, taşlama, baskı gibi farklı özel işlemlerden geçerek tüketicisinin beğenisine sunulur.
Bu farklı işlemlerin yapılabilmesi için doğru kumaşa doğru işlemin uygulanması ne kadar önemliyse, bu işlemlerin profesyonel bir ekip tarafından yapılması da bir o kadar önemlidir.

Şık Tunikler

Şık tunik modelleri ise kullanım amacına uygun dökümlü ve ince kumaşlardan tasarlanır ve birçok farklı aksesuar ile üzerine süslemeler yapılır.
Şık tasarım tunikler, kadınların zarafetlerini yansıtmak istedikleri nişan, düğün ve özel günler gibi yaşam boyu güzel hatırlanmak istedikleri anlarda üzerlerinde zarafetlerinin ayrılmaz parçası olarak taşıdıkları kıyafetlerinden biridir.
Şık tunikler, kadınların en favori giysileri arasında her zaman kendine yer bulur, özellikle payetli tunik en göze çarpan modellerden biridir.

Klasik Tunikler

Klasik tunik modelleri genelde polyester kumaşlardan üretilir. Bazı modeller de ise pamuklu kumaşlar kullanılsa da klasik tunikler, polyester kumaşla adeta özleşmiştir. 
Çalışma hayatının yoğun temposuyla çabuk yıpranmaya ve kirlenmeye maruz kalan günlük kıyafetleri, sık temizleme ihtiyacı duymaktayız.
Sık kullanılan dolayısıyla sık temizleme ihtiyacı duyulan kıyafetleri seçerken, kullanım amaç ve koşullarına uygun kumaşlardan seçilmesi gerekmektedir.
Polyester kumaşların dayanıklı ve kullanışlı olduğu bilinen bir gerçek, bu bağlamda polyester kumaş tunik, tercihiniz olabilir.

Bizim İçin Kıymetlisiniz!

Hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturan iş hayatınız da kullandığınız günlük tuniklerinizi, polyester seçerek ekonominiz de tasarruf edebilir, iş yükünüzü de azaltarak kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Kapüşonlu Tunikler

Tunik modelleri arasında kapüşonlu tunikgenç tesettür ürünleri arasında gösterilen ürünlerdendir.
Kapüşonlu tunikler arasında seyyar kapüşonlu tunikler diğer modellerden daha fazla ilgi görürken, fermuarlı tunikler çoğunlukla sabit kapüşonlu tercih edilmektedir.
Kapüşonlu tunik modeller, genellikle fermuarlı tercih edilse de düğmeli kapüşonlu tunikler azımsanamayacak kadar beğenilen modeller arasındadır. 
Seyyar kapüşonlu tunikler genelde kışlık tunikler ve kısa tunikler de tercih ediliyor olsa da 2021 modasına baktığımızda, yazlık uzun tunikler göz kamaştıran modelleriyle reyonlardaki yerini çoktan aldığını görmekteyiz.

Yazlık Tunikler

Uzun kollu giysiler daha çok tesettür gereği kullanılan giysilerdir. Bu nedenle;
sıcak yaz aylarında hafif ve serin tutan tunikler bilhassa tesettürlü kadınlar için ayrı bir önem taşıyor.
Yazlık tunik modelleri çalışan kadının yaz aylarında en çok önem verdiği giysilerin başında geliyor.
Özellikle yaz aylarında tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giyim olarak yazlık tunikleri tercih ettiğini görmekteyiz. 
Sıcak yaz aylarında pamuklu kumaş tunikler tercih ederek yakıcı sıcağın etkisini azaltabilir, günlük yaşamınızı daha rahat ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Fırfırlı Tunikler

Fırfır, kadın giysilerine en çok kullanılan argümanlar arasında ön sıralarda yer almaktadır. Fırfırı bu kadar önemli yapan, kadınlara has bir modelleme olmasından kaynaklanır.
Pamuklu kumaştan tasarlanmış fırfırlı tunikler, yaz aylarında tercihleriniz arasında mutlaka olmalıdır. Sıcak yaz aylarında hava alan kumaşlar ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş açık renkli kıyafetler tercih ederek, yakıcı sıcağın olumsuz etkileri azaltabilirsiniz.
Yazlık dış giyim tercihlerinizi yaparken; kumaşını pamuklu, rengini açık renk tercih etmekle, yaz mevsiminin yakıcı sıcak günlerini serin ve rahat bir güne çevirebilirsiniz.

Pamuklu Kumaş Tunikler

Sağlıklı yaşam açısından sıcak yaz aylarında serin ve hafif giysiler tercih edilmelidir. Serin tutan hafif kumaşlardan üretilen pamuklu tunikler, tesettürlü kadınların sıcak yaz aylarında öncelikleri olmalıdır.
Pamuklu kumaşların ter emici özelliği, sıcak yaz aylarında ihtiyaç duyduğumuz bir özelliktir.
Tesettür giyim, modern giyim tarzına göre daha uzun ve daha kapalı seçimler yapmayı gerektiriyor.
Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların yaz aylarında kıyafet seçimi yaparken, pamuklu kumaşlardan ve açık renklerden belirlemeleri önemlidir.
Kıyafet seçimi yaparken pamuklu kumaştan üretilmiş tunikleri tercih edebilir, daha sağlıklı ve rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Kot Tunikler

Kot kumaşın pamuklu dokusu rahat ve spor oluşu günlük hayatımızda severek kullandığımız kumaşların başında gelmesini fazlasıyla hak ediyor.
Spor giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar, tunik çeşitleri arasında kot tunikler ve kotun türevi olan tensel tunikler ile denim kumaştan üretilmiş tunikleri tercih etmektedirler.
Kot tunik modelleri birçok renkte; gri, beyaz, haki ve siyah gibi ana renklerde üretiliyor olsa da her zaman kotun orijinal rengi mavi, modern tesettür giyim tarzı ile bütünleşmiş bir renktir.

Çizgili Tunikler ve Marin

Görsel sanatlar da çizgiler, adeta alfabenin ünlü harfleri gibidir.
Çizgi desenli kumaşlar modern tesettür giyim tarzı ile adeta özleşmiştir.
Tunik modellerinde çizgili modeller en çok beğenilen tunikler arasındadır. Çizgili tunik modelleri arasında en yaygın bilinen desen, Marin desenidir.
Marin tunik modelleri diğer çizgili tunik modelleri ile mukayese edildiğinde en çok tercih edilen çizgili tunikler olarak zirvedeki yerini koruyor. Nisaca online mağazasında en güzel tunik modelleri, kapıda ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo hizmetiyle siz değerli mutlu müşterilerimizi bekliyor.

Desenli Tunikler

Desenli kumaştan üretilen giysilerin kadınlar tarafından sevimli bulunduğu bilinen bir gerçek.
Desenli tunik modelleri ile düz renk tunik modelleri kıyaslandığında, desenli tuniklerin daha çok salaş tercih edildiği gözlemlenebilen bir gerçektir.

Tunik ve Leopar Desenler

Leopar tunik, en çok tercih edilen desenli tunikler arasındadır. Desenli tunikler, yaz aylarında daha çok talep görürken kışlık desenli tunikler de tercih edilen desenli tunikler arasında yer alır.

Her Renk Tunik

Tüm kadın giysilerinde olduğu gibi, tuniklerde de tüm renkler Nisaca' da mevcuttur. Yazlık tunikler genellikle açık renklerden tercih edilse de, kadınların vazgeçemediği renk her zaman siyah olmuştur.
Açık renk tunikler, siyah renk tunikler kadar tercih ediliyor.
Siyah renk tunikler daha çok şık tunik modelleri arasında tercih ediliyor.
Siyah renk tunikleri lacivert renk tunikler takip ediyor.
Renk bakımından tunik modelleri arasında en çok tercih edilen renkler sırasıyla; siyah, lacivert, pudra, mavi, indigo, mürdüm, fuşya, bakır, kiremit, tarçın, Lila, pembe ve ekru renkler gelmektedir.

Tunik Pantolon Takımlar

Tunik pantolon takımlar günlük kullanım ve iş hayatında tesettürlü kadınların en sık kullandığı giysiler arasındadır.
Tesettürlü kadınların ikili tunik modellerini, kombin ürünler arasında en çok tercih etmelerinin nedeni, kombin yapmakla zaman harcamamak olarak gösterebiliriz.
Tunik takım modelleri, kadınlara kombin oluşturma ile zaman harcamadan hızlı ve şık olmak imkânı verdiği için dolabına elini uzattığında aldığı ilk ürün olmaktadır.
Uzun tunik modelleri genellikle dar paça pantolonla tercih edilirken, kısa tunik modelleri bol paça pantolonlar ile tercih ediliyor.
Tesettür tunik takım gruplarından pantolonlu olanlar spor giyim tarzını seven kadınlar tarafından ilgi görürken, etekli tunik takımlar daha çok şık olmak istenilen ortamlarda giymek için tercih ediliyor.

Genç Tesettür Tunikler

Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar için büyük bir öneme sahip olan tunikler, büyük beden tunik grubunda da vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Özellikle insanları zayıf gösteren renkler büyük beden tunik seçimi yaparken de dikkat edilen hususlar arasındadır.
Genç büyük beden tunik modelleri Nisaca online mağazasında.
Nisaca ’da küçük beden tuniklerin yanı sıra, genç büyük beden tunikler birbirinden güzel yüzlerce renk ve desenleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Büyük Beden Tunikler

Çizgili büyük beden tunikler, desenli büyük beden tuniklerkot büyük beden tunikleruzun büyük beden tunikler ve kısa büyük beden tunikler gibi adlandırılmaktadır.
Küçük beden tunikler de olduğu gibiher tarzda yüzlerce model, Nisaca tesettür online alışveriş sitesi güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
Nisaca online alışveriş sitesi güvenirliğiyle Türkiye'nin her yerinden kapıda kredi kartı ile ödeme ve kapıda nakit ödeme konforunu seçerek sipariş verebilir, koşulsuz iade garantisi güvencesinden yaralanabilirsiniz.

Tasarım Tunikler

Nisaca.com, online tesettür tasarım sitesi bir çok tesettür tasarım markaları ve özel tesettür tasarım ürünlerini Türkiye’nin her yerine kapıda kredi kartı ile ödeme ve kapıda nakit ödeme kolaylığıyla en geç üç iş gününde ücretsiz kargo ayrıcalığıyla ulaştırıyor.
Tasarım markası denilince akla ilk gelen isim nisaca!
Misswhence tunik modelleri Türkiye’nin online tesettür mağazası nisaca ’da
Misswhence satış noktası, Nisa giyim tesettür mağazamız Ankara Demetevler’de 1993 yılandan günümüze hizmet vermektedir.

En Güzel Tunikler Nisaca ‘da

Nisaca 30 yıllık ticari deneyimi ve profesyonel ekibiyle en küçük detayı göz ardı etmeden doğru kumaş, doğru işlem ve modayı yakından takip etmesi sonucu, en güzel modelleri tasarlayarak müşterilerine sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...