500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Günlük Ceket

Günlük Ceket

Günlük ceket özellikle muhafazakâr giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giyim olarak kullandıkları bir dış giyimdir. Günlük ceket, kadın dış giyim giysisi olarak son yıllarda çok tercih edilmektedir.
Günlük ceket modelleri genelde, önden düğme kapamalı, fermuar kapamalı veya farklı materyallerle kapamalı olarak tasarlanmaktadır. Modanın getirdiği yenilikten günlük cekette etkilenerek önü kaplamasız modelleri de günümüzde tasarlanmakta ve beğenide kazanmıştır.
Kadın uzun günlük ceket modelleri giyim tarzı gerek tesettür olsun gerekse modern giyim tarzı olsun her iki giyim tarzını benimsemiş kadınlar tarafından çok ilgi görmektedir.

Çalışan Kadın Günlük Ceket Tercih Ediyor

Kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar, kadın uzun ceket modellerini tesettür dış giyim olaraktan kullanırken, gerek modern giyim tarzını benimsemiş kadınlar gerekse de tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar tarafından çalışma hayatında iş kıyafeti olaraktan oldukça kok tercih edilmektedir.
Ceketler modanın etkisiyle model bakımından çok fazla çeşitlendirilmiştir. Önü kapamalı olarak bilinen günlük ceketler son yıllarda önü kaplamasız modelleriyle ceket reyonlarında en fazla tercih edilen günlük ceket modeli haline gelmiştir.

Kısa Ceket Modelleri

Kısa ceketler, tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar etek ile kombin yapılmaktadır.
 Nisaca35 yıllık deneyimi ile modayı yakından takip ederek müşterilerinin talep ve istekleri dikkate akarak ticari faaliyetini sürdüren köklü bir firmadır.
2023 modası sezon içerisindeki gelişen yenilikler doğrultusunda sürekli yeni model günlük ceket modellerini müşterilerine sunmaktadır.
Nişancı’nın collection un da günlük ceket modelleri kısa ceket ve etek kombinli kısa ceket modelleri yer almaktadır

Nisaca Giyim ve Günlük Ceket ve 2024 Modası

Muhafazakâr giyim tarzını benimsemiş kadınlar, dış giysi olarak tercih ettikleri ceket modellerini uzun tercih etmekte ve dış giysi olarak kullanmaktadır.
Günlük kadın ceket modellerinden uzun ceket tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihleri arasına girmesiyle, 2024 modası ve giyim markaları arasında kendinden beğeniyle söz ettirmeye başlamış olmanın sevincini yaşıyor.
Muhafazakâr giyim tarzını benimseyen kadınlar arasında popülaritesi her geçen gün artan kadın günlük ceket modelleri farklı renklerde ve farklı modelleriyle Nisaca siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor.
Müşteri Memnuiyeti Nisaca İçin Önemli
Nisaca Giyim bayan ceket modellerine, önem kategori sıralamasında üst sıralarda yer vermektedir. 35 yıllık kadın giyim kulvarında ön sıralarda yerini alan Nisaca Giyim, müşteri istek ve talepleri doğrultusunda ticaretine yön vererek, müşteri memnuniyeti önemlidir düsturuyla ilerlemektedir.
Dış giyim olan kadın ceket, farklı model ve renkleriyle büyük beğeni kazanmış ve dış giyim kategorileri arasında yerini almıştır.

Nisaca Kadın Ceket Modelleri

Günlük ceket modellerine giy çık da denilmektedir. Giy çık daha çok önü açık olmaktadır. Tesettür uzun cekete, alt giyimden bir kategori eklenerek üretilen modellere ise ceketli takım adı verilmektedir. Ceketli takım kapalı bayan müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Mevsimde Günlük Ceket

Günlük ceket modelleri renk bakımından oldukça çok çeşitlilik göstermektedir. Çok farklı kumaştan üretilebilen günlük ceketler, kış sezonunda yaz aylarında ve bahar aylarında her mevsim tercih edilmektedir.
Kış sezonunda uygun ve kalın kumaştan üretilen günlük ceket modelleri, kış soğuk kış aylarında genellikle tercih edilen parka gibi kışlık dış giyim kategorilerinin alternatifi olabilmektedir.
Yazlık kumaşlardan üretilen günlük kadın ceket modelleri ise kapferace gibi dış giyiminin alternatifi olmaktadır.

Nisaca Özel Tasarım ve Butik Tesettür Ürünler

Türkiye’nin en popüler tasarım markası nisaca, her sezon ürün yelpazesine birbirinden güzel yeni tasarım tesettür ürünler ekleyerek her zaman yenilikçi olmayı hedefliyor

Gizlilik ve Güvenlik

Bir nisaca.com kuruluşu olan Nisa tesettür mağazası, Ankara Demetevler’de Nisaca ürünlerini Ankara’da, Nisa Giyim mağazasında deneyerek alma imkanını sağlıyor
 Ayrıca ulunduğunuz şehirde kaliteli ürün satan mağazalardan nisaca ürünlerini bulabilirsiniz.
Nisaca Giyim'de Uygun Günlük Ceket Modelleri 
En kaliteli tesettür ürünleri, en uygun fiyatla müşterilerine sunma amacıyla, 35 yıldır hizmet veren Nisaca’ da aradığınızı en güzel günlük ceket modellerini mutlaka bulacaksınız.
Giy çık ceket ve günlük ceket başta olmak üzere farklı model, kesim, kumaş ve renklerde yüzlerce farklı modeli inceleyebilir, yeni kadın ceket modellerini nisaca.com tesettür giyim siteleri arasında güvenilir tesettür giyim sitesi olan nisaca.com’ dan kapıda ödeme yöntemiyle sipariş edebilirsiniz.

Güvenilir Tesettür Giyim Markası Nisaca

1993 yılında Ankara'da Nisa Giyim adı ile Demetevler adresi ile yola çıkan Nisaca, aradan geçen 35 yılda kazandığı on binlerce mutlu müşterisiyle, müşteri memnuniyetinde zirveyi hedefliyor.
Türkiye'nin en kaliteli markalarını tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlara sunan Nisaca, bu alanda güvenilir marka olarak dikkat çekiyor.

Tesettür Giyim Siteler Arasında Nisaca Farkı

Nisaca tesettür online satış sitesi, Türkiye'deki tesettür online siteler arasında kalite ve ürün çeşitliliği bakımından en iyi olmayı hedefliyor. Bu nedenle Türkiye'deki en kaliteli markaların yeni sezon tesettür giyim ürünlerini sizlere sunuyor. Online mağazacılıkta müşteri güveninin önemini kavrayarak tüketici hassasiyetlerine en azami özeni göstermeyi ilke edindik.

Ödeme Kanalları ve İade Koşulları

Nisaca ‘da nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği bulunuyor, satın aldığınız ürünlerin ücretini kapınızda ödeyerek alabilirsiniz.
Koşulsuz iade garantisi de Nisaca’nın siz müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir diğeri. Satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz iade garantisi çerçevesinde Nisaca tesettür ekibine iade edebiliyorsunuz.
Nisaca online satış mağazası Türkiye tüketici kanunları yönetmeliğine tam uyumlu bir altyapı ile hizmet vermektedir.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...