500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

DIŞ GİYİM

Kadın Dış Giyim
Kadın dış giyim kategorileri giyim tarzlarına göre çok fazla seçenekli olmayı gerektirmektedir.
Tesettür Giyim tarzını benimsemiş kadınlar genelde uzun boy önü kapalı modelleri tercih ederken, modern giyim tarzını benimsemiş kadınlar uzun ve önü kapalı modellerin yanı sıra kısa ve önü açık modeller de tercih etmektedirler.

Uzun Boy Dış Giyim

Uzun boy dış giyim delince akla ilk gelen giysiler Pardesü, Trençkot, Ferace ve benzeri ürünler olmaktadır.
Pardesü ve Ferace Tesettür giyim Tarzını Benimsemiş kadınların tercihi olurken trençkot hem tesettür giyim hem de modern giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihi olmaktadır.
Dış Giyim Tercih Ederken Dikkat edilmesi Gereken Bir Kak Husus

Dış Giyim mevsimlere göre farklı kumaşlardan tercih edilmeli.

 Yaz aylarında hava alan kumaşlar tercih edilirse vücut sağlığı bakımından gerekli özeni göstermiş oluruz bunun yanı sıra içerisinde rahat ettiğimiz hava alan kumaştan tercih ettiğimiz bir ürün bizim günlük yaşantımızda daha enerjik olmamıza sağlayacaktır.

Kışlık Dış Giyim

İçerisinde bunaldığımız bir kıyafetin psikolojimizi kötü yönde etkileyeceğini göz ardı etmemeliyiz. Bu neden ile hava alan kumaşlardan tercih edilen dış giysiler hem beden hem de ruh sağlığımıza olumlu etki edecektir.
Kış aylarında dış giyim tercih ederken yünlü kumaşlardan tercih ettiğimiz ürünler, sağlık açısından hiç de hafife alınmayacak kadar önemlidir.

Dış Giyimve Kumaş
Vücut ısısını dışarı salmayacak dış ortamın sağunu içeri almayacak kumaşlardan tercih edilen dış giysiler, kat kat giymeyi gerektirmeyecek ve hareketlerimizi sınırlanmayacağından rahat bir gün geçirmemize neden olacaktır.
Nisaca kumaş tercihlerinde mevsiminin gereğine göre kaliteli ve sağlıklı kumaşları tercih etmektedir.
Dış giyim giysi kategorileri arasında en fazla özen gösterilen giysi kategorisidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...