500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Şık Ceket

Şık Ceket Modelleri

Ceket modelleri genelde, önden düğme kapamalı, fermuar kapamalı veya farklı materyallerle kapamalı olmaktadır.  Ancak modanın rüzgârından nasibini alarak önü açık modelleri de tasarlanmıştır.
Kadın uzun ceket modelleri her giyim tarzını benimsemiş kadınların kullandığı bir üst giysisidir. Ancak kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar, kadın uzun ceket modellerini tesettür dış giyim olaraktan kullandıklarından daha çok muhafazakar kadınların kullandığı giysiler arasında fazlaca yer almaktadır.

Moda ne Ceket

Modanın etkisiyle model bakımından evrim geçiren tesettür ceket, önü kapamalı bilinirken önü açık modellerde kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giysi tercihleri arasına girmiştir.
Kapalı kadın ceket modelleri kısa boyda tasarlandığında genellikle döpiyes olarak reyonlarda karşımıza çıkmaktadır.

Nisaca Giyim ve Tesettür Ceket ve 2024 Modası

Kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar, dış giysi olarak tercih ettikleri ceket modellerini uzun tercih etmekte ve dış giysi olarak kullanmaktadır.
Kapalı kadın ceket modellerinden şık ceket kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihleri arasına girmesiyle, 2021 modası ve giyim markaları arasında kendinden sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır.
Kapalı giyim tarzını benimseyen kadınlar arasında popülaritesi her geçen gün artan kadın şık ceket modelleri farklı renklerde ve farklı kalıplarıyla Nisaca ‘da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.
Nisaca Giyim Müşteri Memnuiyeti Önemlidir Diyor
Nisaca Giyim uzun bayan ceket modellerine, reyonları arasında önem kategori sıralamasında üst sıralarda yer vermektedir. 30 yıllık muhafazakar kadın giyim kulvarında ön sıralarda yerini alan Nisa Giyim, müşteri istek ve talepleri doğrultusunda ticaretine yön vererek, müşteri memnuniyeti önemlidir düsturuyla ilerlemektedir. 
Üst giyim kategorisinde yer alan kadın ceket, farklı model ve renkleriyle büyük beğeni kazanmış ve dış giyim için öncelikli alternatifler arasında yerini almıştır.

Nisaca Giyim Giy Çık ve Kadın Ceket Modelleri

Uzun ceket modellerine giy çık da denilmektedir. Giy çık daha çok önü açık veya fermuar kapamalı modellerden oluşmaktadır. Tesettür uzun cekete, alt giyimden bir kategori eklenerek üretilen modellere ise şık ceket takım adı verilmektedir. Uzun ceket takım kapalı bayan müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Her mevsim Tesettür Ceket

Şık ceket modelleri ve ceket çeşitleri renk bakımından çeşitlilik göstermektedir. Hemen her çeşit kumaştan üretilebilen bir muhafazakar giysi oluşu nedeniyle yaz, kış, bahar her sezon kullanışlı bir dış giysidir.
Soğuk kış aylarına uygun ve kalın kumaştan üretilen uzun bayan ceket modelleri, kış sezonu içinde genellikle tercih edilen manto, kaban, parka gibi kışlık dış giyim ürünlerinin sevilen bir alternatifi olmuştur.
İnce ve yazlık kumaş kullanılarak üretilen kapalı kadın ceket modelleri ise pardesükapferace gibi muhafazakar dış giyiminin önemli bir alternatifi olmuştur.
Trikodan örülen uzun triko bayan ceket modelleri de mevcuttur triko modelleri, hırka, yelek ve kabana muadil kullanılmaktadır.

Tesettür Özel tasarım ve Butik Tesettür Ürünler

Türkiye’nin en popüler tasarım markası Misswhence her sezon birbirinden güzel tasarım tesettür ürünler üretmeye devam ediyor.
Misswhence Tesettür Ceket Nisaca.com’da
Bir nisaca.com kuruluşu olan Nisa tesettür mağazası, Ankara Demetevler’de Misswhence ürünlerini Ankara halkına, görerek, deneyerek alma imkanı sağlıyor.

Nisaca Giyim'de Uygun Tesettür Ceket Modelleri 

En kaliteli tesettür ürünleri, en uygun fiyatla müşterilerine sunma amacıyla, 30 yıldır hizmet veren Nisaca'da aradığınızı  uzun ceket modellerini mutlaka bulacaksınız.
Giy çık kapgiy çık ceket ve giy çık ferace başta olmak üzere farklı model, kesim, kumaş ve renklerde yüzlerce farklı modeli inceleyebilir, yeni kapalı kadın ceket modelleri ve giy çık ceket fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tesettür giyim alanında güvenilir marka: Nisaca

1993 yılında Ankara'da Nisa Giyim adı ile Demetevler adresi ile yola çıkan Nisaca, aradan geçen 30 yılda kazandığı on binlerce mutlu müşterisiyle, müşteri memnuniyetinde zirveyi hedefliyor.
Türkiye'nin en kaliteli markalarını tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlara sunan Nisaca, bu alanda güvenilir marka olarak dikkat çekiyor.

Tesettür Giyim Siteler Arasında Nisaca Farkı

Nisaca tesettür online satış sitesi, Türkiye'deki tesettür online siteler arasında kalite ve ürün çeşitliliği bakımından en iyi olmayı hedefliyor. Bu nedenle Türkiye'deki en kaliteli markaların yeni sezon tesettür giyim ürünlerini sizlere ulaştırmak için tüm ekibimizle çalışıyoruz. online mağazacılıkta müşteri güveninin önemini kavrayarak tüketici hassasiyetlerine en azami özeni gösteriyoruz.

Ödeme Kanalları ve İade Koşulları

Nisaca'da nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği bulunuyor, satın aldığınız ürünlerin ücretini kapınızda ödeyebiliyorsunuz.
Koşulsuz iade garantisi de Nisaca'nın siz müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir diğeri. Satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz iade garantisi çerçevesinde Nisaca tesettür ekibine iade edebiliyorsunuz.
nisaca online satış mağazası Türkiye tüketici kanunları yönetmeliğine tam uyumlu bir altyapı ile hizmet vermektedir.

Güvenli Alışveriş

Alışverişlerinizde sizden istenilen kişisel bilgileriniz tam güvenilir bir sistem ile koruma altına alınmıştır. Türkiye'nin en güvenilir alışveriş sitesi sıralamalarında üst sıralarda biri olan nisaca, müşteri hakları ve müşteri memnuniyeti önemli diyor.

Şık ceket özellikle tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giyim olarak kullandıkları üst giyim giysisi ve Nisaca Giyim kategorilerinden biridir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...