500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kadın Blazer Ceket

Ürün bulunamadı.

Kadın Blazer Ceket

Blazer ceket özellikle tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giyim olarak kullandıkları giyim kategorilerinden biridir.
Önden düğme kapamalı veya farklı materyallerle kapamalı olmaktadır. Ancak modanın rüzgârından nasibini alarak önü açık modelleri de tasarlanmıştır.
Modanın etkisiyle model bakımından evrim geçiren tesettür ceket, önü kapamalı bilinirken önü açık modellerde tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihleri arasına girmiştir.
Tesettür ceket modelleri kısa boyda tasarlandığında genellikle döpiyes olarak reyonlarda karşımıza çıkmaktadır.
Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar, dış giysi olarak tercih ettikleri blazer ceket modellerini uzun tercih etmekte ve dış giysi olarak kullanılmaktadır.

Blazer Ceket Modelleri

Blazer ceket modellerinden uzun ceket tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihleri arasına girmesiyle, 2024 modası ve tesettür giyim markalarında kendinden sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır.
 Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlar arasında popülaritesi her geçen gün artan tesettür ceket modelleri farklı renklerde ve farklı kalıplarıyla Nisaca'da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. 
Tesettür üst giyim kategorisinde yer alan kadın ceket, farklı model ve renkleriyle büyük beğeni kazanmış ve dış giyim için öncelikli alternatifler arasında yerini almıştır.

Giy Çık, Dış Giyim Kadın Ceket Modelleri

Uzun ceket modellerine giy çık da denilmektedir. Giy çık daha çok önü açık veya fermuar kapamalı modellerden oluşmaktadır. Tesettür uzun cekete, alt giyimden bir kategori eklenerek üretilen modellere ise uzun ceket takım adı verilmektedir. Uzun ceket takım tesettürlü bayan müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Her Mevsim Blazer Ceket


Blazer ceket modelleri ve Tesettür ceket çeşitleri renk bakımından çeşitlilik göstermektedir. Hemen her çeşit kumaştan üretilebilen bir tesettür giysi oluşu nedeniyle yaz, kış, bahar her sezon kullanışlı bir dış giysidir.
Kalın ve soğuk kış aylarına uygun kumaştan üretilen uzun bayan ceket modelleri, kış sezonu içinde genellikle tercih edilen manto, kaban, parka gibi kışlık dış giyim ürünlerinin sevilen bir alternatifi olmuştur.
İnce  ve yazlık kumaş kullanılarak üretilen tesettür ceket modelleri ise pardesükapferace gibi tesettür dış giyiminin önemli bir alternatifi olmuştur. 
Trikodan örülen uzun triko bayan ceket modelleri de mevcuttur triko modelleri, hırka, yelek ve kabana muadil kullanılmaktadır.

 

Tesettür Özel Tasarım ve Butik Tesettür Ürünler


Türkiye’nin en popüler tesettür tasarım markasınisaca her sezon birbirinden güzel tasarım tesettür ürünler üretmeye devam ediyor
Nisaca tesettür ceketler Nisaca.com’ da
Bir nisaca com kuruluşu olan Nisa tesettür mağazası, Ankara Demetevler’de nisaca ürünlerini Ankara halkına, görerek, deneyerek alma imkânı sağlıyor.

Her Bütçeye UygunBlazer Ceket modelleri Nisaca ‘da

En kaliteli tesettür ürünleri, en uygun fiyatla müşterilerine sunma amacıyla, 31993 yıldan günümüze hizmet veren Nisaca ‘da aradığınızı Blazer ceket modellerini mutlaka bulacaksınız.
Giy çık kapgiy çık ceket ve giy çık ferace başta olmak üzere farklı model, kesim, kumaş ve renklerde yüzlerce farklı modeli inceleyebilir, yeni tesettür ceket modelleri ve giy çık ceket fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tesettür Giyim Alanında Güvenilir Marka: Nisaca

1993 yılında Ankara'da Nisa Tesettür adı ile Demetevler adresi ile yola çıkan Nisaca, aradan geçen 35 yılda kazandığı on binlerce mutlu müşterisiyle, müşteri memnuniyetinde zirveyi hedefliyor.
Türkiye'nin en kaliteli markalarını tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlara sunan Nisaca, bu alanda güvenilir marka olarak dikkat çekiyor.

Tesettür online Siteler Arasında Nisaca farklı

Nisaca tesettür online satış sitesi, Türkiye'deki tesettür online siteler arasında kalite ve ürün çeşitliliği bakımından en iyi olmayı hedefliyor.
 Bu nedenle Türkiye'deki en kaliteli markaların yeni sezon tesettür giyim ürünlerini sizlere ulaştırmak için tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Ödeme Kanalları ve İade Koşulları

Nisaca'da nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği bulunuyor, satın aldığınız ürünlerin ücretini kapınızda ödeyebiliyorsunuz.
Koşulsuz iade garantisi de Nisaca'nın siz müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir diğeri. Satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz iade garantisi çerçevesinde Nisaca tesettür ekibine iade edebiliyorsunuz.

Kadın Blazer Ceket

Tesettür dış giyim kategorilerinden biri haline gelen Blazer ceket son yıllarda tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların oldukça fazla tercih ettiği bir kategori olmuştur.
Blazer ceket genellikle çalışan kadınların tercihi olmaktadır şık bir dış kıyafet olmasının yanı sıra resmi kıyafet olaraktan tercih edilmektedir.
Uzun Blazer Ceket
Blazer ceketin hem şık bir giysi oluşu hem de çalışan kadının dış giysisi oluşu nedeni ile çok fazla renk ve kalıpta üretilmesi gereksinim halini almıştır.

Nisaca ürettiği tesettür giyim kategorileri arasında Blazer ceket modellerine oldukça fazla çeşitlilik eklemektedir.
Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giysilerinde ürün boylarına dikkat ettikleri gerçeğini göz önünde bulunduran Nisaca, Ürettiği Blazer ceket modelleri arasında en fazla uzun Blazer ceketlere yer vermektedir.

ToptanFiyatına Perakende

Nisaca, Ürettiği Tesettür Kıyafetleri, www.nisaca.com Online Mağazasın da toptan fiyatına perakende satışa sunmuştur.
Nisaca, yarım asıra yakın tecrübesini ürettiği ürünlere yansıtıyor.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...