500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

HIRKA ve YELEK

Tesettür Giyim Hırka

Tesettür hırka ve genelde bilinen basen boyu hırkalardan farklı olarak uzun boyda üretilmektedir. Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar üst giyim bir ürün seçerken basenlerini örtecek uzunlukta ürünler tercih etmektedirler. Kapalı hırka çeşitleri tüm tesettür dış giyimde olduğu gibi basenleri örtecek uzunlukta farklı ölçülerde tasarlanmaktadır.

Her Mevsim Tesettür Hırka

Mevsimine göre farklı kumaşlardan üretilen tesettür hırka kumaş özelliğine göre her mevsim kullanılan kadın dış giyim giysisi olarak kullanılmaktadır. Hırka çoğunlukta orta yaş ve üzeri kadınların tercih ettiği bir ürünken, modanın rüzgârından nasibini alarak farklı tarzlarda üretilir olması genç kadınların modern dış giysisi kategorisinde yerini almıştır.
Tesettür Giyim Hırka Modelleri
İçerisine tunik ilave edilerek hırka iç dış diye adlandırılan hırka modellerinin yanı sıra pantolon ilave edilerek yelek takım adı verilen modelleri de mevcuttur. Bu modelleri genellikle genç kadınlar tercih etmektedirler.

Nisa Giyim Tesettür Hırka 

Kapalı hırkauzun boy hırkaara boy hırka ve diz boyu hırka genel olarak bu üç boy hırka modelleri tercih edilir. Kadın giysilerinin genelinde olduğu gibi, tesettür hırka çeşitleri birçok aksesuar ve garni kullanmak suretiyle farklı tarzlarda tesettür hırkalar üretilmektedir. Modele uygulanan aksesuar ve garnilerle hırka modellerini spor, klasik ve şık gibi farklı tarzda ihtiyaç duyulan modele dönüştürmek için uygulanan işlemlerdir.

Nisaca'da Uzun Hırka Modelleri

Nisaca Giyim uzun hırka modelleri 2024 modasında ses getiriyor. Muhafazakâr giyim tarzını benimsemiş kadınların son yıllarda hırkaya olan talepleri üreticiler tarafından fark edilerek birbirinden güzel hırka modelleri üretilmektedir. Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar için uzun hırka modelleri tasarlanırken, orta yaş ve üzeri kadınlar basen boyunda modelleri tercih etmektedirler.

Tesettür Giyim Kaliteli Hırka Çeşitleri

Nisaca online mağazası kaliteli hırka çeşitlerini uygun fiyat aralıkları ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır, Nisaca online sitemizde kaliteli ve ucuz hırka modelleri her renk ve birçok modelde bulunmaktadır.
Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlara özel dizayn edilmiş benzersiz uzun hırka modelleri arasından siz de cepli, cepsiz modellerden tutunda sade hırka modelleri ve çizgili tasarımlara kadar birçok model arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayan hırkalarımız her zevke hitap etmektedir.

Ödeme Avantajları Nisaca'da

Uzun ömürlü birinci sınıf kalite ile satışa sunulan hırka modellerimize kredi kartınızı kullanarak uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak da kapıda nakit ödemekapıda kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden dilediğiniz ödeme seçeneği ile sitemizden satın alabilirsiniz.
Hırka genelde triko örgü, basen boyu, tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların tercih ettiği bir üst giysisidir ve Nisaca Giyim mağazaları en kaliteli hırka modellerini siz değerli müşterilerine sunuyor. Üst giyim gruplarından biri olan hırkanın sadece kadınların giydiği uzun boylarda üretilen modelleri de mevcuttur.

Tesettür Giyim Yelek

Yelektesettür giyim tarzını ilke edinmiş kadınların kullandığı kolsuz, önü açık veya kapamalı uzun üst giyim ürünüdür.
Yelek, genellikle kısa, bel hizasında bluz üzerine ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde çok soğuk olmayan günlerde giyilen bir üst giysisidir.
Tesettür yeleğin genel yelek tanımından farkını uzun yelek olarak kısaca açıklayabiliriz.
Tasarımcıların Gözünde Tesettür Yelek
Tesettür tasarımcıları, yelek modellerinin içerisine tunik ekleyerek iki parçadan oluşan yelek iç dış ve pantolon da ekleyerek üçlü tesettür takım şeklinde birçok model üretmekte.
Birçok tarzda tasarlanan yelek modellerinitesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar dış kıyafet olarak tercih ettiği ürünler arasında sıkça görmekteyiz.

Tesettür Giyim ve Yelekler

Yaz aylarında giyilen, pardesü ve kap gibi dış kıyafetler yerine kullanılan yelek, kış aylarında kapitone kumaş, kaz tüyü dolgulu ve keçe kumaşlardan üretilen yelekler manto ve kaban yerine de kullanılmakta.
Özellikle çalışan tesettürlü kadınlar tarafından yelekler daha çok tercih edilmektedir.
Çalışma hayatının içerisindeki koşuşturmacada rahat giysilerin önemi çalışan her insan tarafından bilinir. Çalışan tesettürlü kadınlar için rahat kıyafetler daha da önemli olmaktadır.

 Kullanım Rahatlığı

Yeleğin kolsuz bir giysi oluşu rahat kullanım sağlıyor, bu nedenle özellikle çalışan tesettürlü kadınlar üst giysi olarak yelek tercih etmektedirler. Kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar için dış giysiler diğer giysilere oranla çok daha önemli olmaktadır.
Tesettürlü kadınlar hangi ortamda olursa olsunlar tesettürlerine dikkat etmek durumundadırlar. Tesettürün sınırladığı giyim tarzı kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınları, farklı dış kıyafetlere yönelmektedir.
Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınların dış giysilere olan rağbeti, kadın giyim üreticilerinin tesettür kıyafetlerine ağırlık vermelerine neden olmaktadır.

Tesettür Giyim İçerisinde Yeleğin Yeri

Kadınların önemsediği hususların en başında kıyafetleri gelmektedir. Kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar için kıyafet daha da bir önemlidir. Kapalı giyim tarzını ilke etmiş kadınlar şıklığıyla ilgi görmek isterler.
Bu anlamda tesettürlü kadınlar için giysi önemini artırır. Kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların giysileri arasında yeleğin önemi oldukça fazladır.
Kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar, giysi tercih ederken basen kısımlarını kapatan uzunlukta giysiler tercih etmektedirler.
Tesettür anlayışının gereği olarak tesettürlü kadınlar vücut hatlarını kapatan ve tesettür kriterlerine uyan giysiler tercih ederler.
Bu sebep ile kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların yaz aylarında ince kumaştan tasarlanan yelek modellerini bluz veya tunikleri üzerine giyerek hem tesettüre uygun hem de rahat kullanımı sayesinde yeleği tercih etmekteler.

Tesettür Yelek ve Kışlık Modelleri

Kış aylarında giyilen tesettür dış giyim giysileri arasında yelek modelleri varlığını sürdürüyor. 2021 kış koleksiyonlarında yelek modelleri oldukça fazladır. Kışlık yelekler mevsimlik yelek ve yazlık yeleklerden çok farklı kumaşlarda tercih edilmektedir.
Şişme yelekler ve kaz tüyü yelekler, çalışan tesettürlü kadınların iş hayatında, dış kıyafet olarak tercih ettikleri bilinen bir gerçek.
Çalışan tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar için yelek hem tesettür kıyafeti hem de rahatlık demektir.
Nisaca.com kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların yanı sıra modern giyim tarzını benimsemiş kadınlarında tercih ettiği yeleğe ayrı bir özen göstermektedir. En kaliteli kapalı giyim ürünleri, tesettür giyim siteleri arasında parlayan yıldız Nisaca ‘da.

Güvenilir Tesettür Giyim Siteleri

Birçok farklı kumaşta üretilen yelek modelleri nisaca.com güvenli alışveriş sitesi aracılığı ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile siparişleriniz en geç 2 iş gününde elinizde. Ankaralı müşterilerimiz dilerlerse, Bayimiz Nisa Giyim'den görerek deneyerek alışveriş yapabilirler.
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...