500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **

Nisaca Kurumsal

 

Tesettür Giyim Güvenli Alışveriş Mağazası

Tesettür giyim sektörü alanında Nisa Tekstil, trend bir mağaza olarak 1996 yılında Ankara’ da kurulmuştur.
Hazır giyim mağazacılığında kendine özgü tarzı ve önce kalite anlayışı ile hedef kitlesinin beğenisini kısa zamanda kazanmayı başarmıştır.
Nisa Tekstil, kurulduğu günden beri hedef kitlesinin istek ve beklentilerini iyi ve doğru analiz etmiş, beklentileri karşılayabilmek için dünyada tekstil ve ilgili alanlardaki tüm gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, kitlelerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Kombin

Bünyesinde tanınmış marka ürünleri bulundurarak, kombin oluşturma taleplerini karşılamanın yanı sıra, hedef kitlesine özel kombinler tasarlama ayrıcalığı ile özgün ve tarz giyme zevki taşıyan kitlenin ilk tercihi olmuştur.

nisaca.com ile Güvenli Alışveriş

Nisa Tekstil, müşterileriyle arasında kurduğu güven ilişkisini daima üst düzeyde tutmaya önem vermiş, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile kitlelerin güvenli alışveriş yaptıkları bir kuruluş olma başarısını göstermiştir.

Kısa süre içerisinde Ankara'nın çeşitli semtlerinde mağazalar açarak zevkli tüketicilerle buluşmayı kolaylaştırmıştır.

Üretim

Farklı ürün taleplerini karşılamak, beklentilere üst düzey cevap vermek üzere üretim yapmayı gereksinmiş, 2005 yılında üretime başlamıştır. 

Online Mağaza

Sosyal mecraların gelişip yaygınlaşması ile Türkiye'nin farklı illerinden talepler alması, Nisaca'nın E-Ticaret vasıtasıyla Türkiye genelinde bir mağaza kurmasını zorunlu hale getirmiştir 2011 yılında nisaca.com online mağazasını kurmuştur.

İhracat

nisaca.com, başta orta doğu olmak üzere online mağazacılık yoluyla tüm dünyaya perakende ihracat yaparak, dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlemektedir.
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
nisaca.com
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...