500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Günlük Tunik

Günlük Tunik

Tunik modelleri genelde günlük giyimde kullanılmaktadır ancak özel günlerde kullanılan tunik modelleride vardır özel günlerde kullanılan tunik modellerine şık tunik denilmektedir


Tesettür giyim çeşitleri içerisinde bir kategori olan tuniklerin, diz kapağı seviyesinin altında gelecek uzunlukta olan tuniklere uzun tunik denmektedir.

Tesettür modasına ayak uydurmak isteyen kadınların gözbebekleri haline gelen tuniklerin, en çok tüketilen tesettür ürünü olmasını, model, kumaş, renk ve tarz çeşitliliğinin yanı sıra günlük tesettür kıyafetleri oluşunu gösterebiliriz.

Tunik Çeşitleri Uzun Tunik

Uzun tunikler, tesettürlü kadınların pardesü, kap, ferace gibi tesettür dış kıyafeti yerine özellikle yaz aylarında kullandıkları bir tunik modelidir.

Uzun tunik modelleri, en çok yaz aylarında tercih ediliyor. Bu neden ile kumaş bakımından pamuklu ve ince hava alan kumaşlardan tercih edilerek tasarlanmaktadır.

Tunik gömlek olarak da adlandırılan önü düğmeli uzun tunikler, yaz aylarında kullanılan uzun tunikler içerisinde en çok tercih edilen tunik gömlek modelidir.

Tunikler tek tunik olarak tercih edilmelerinin yanı sıra, tunik pantolon olarak ikili tunik takım şeklinde de tercih edilmektedir.

Uzun Tunik ve Kışlık Uzun Tunik Modelleri

Ekose, iki iplik, ince örme, mikro örme, süet, triko ve üç iplik kumaş çeşitleri tercih edilerek üretilen tunik modellerine kışlık tunik modelleri denilmektedir.

Birbirinden güzel kışlık tunik modelleri arasında tarzınıza uyacak en güzel tunik modelleriNisaca online tesettür giyim sitesi ile bir cep telefonu kadar size yakın.

Kışlık tunik modellerinden biri olan triko tunik modelleri, 2021 kış modasının en çok tercih edilen tesettür giyim ürünü olarak listenin en başında yer alıyor.

Ekose Uzun Gömlek 2021 Kış Modasında Parlayan Yıldız

Ekose, giyim sektöründe çok sık kullanılan bir desendir. 2021 kış modasında ekose desenin ayrı bir önemi var. Modacıların ekoseyi ön plana çıkarmaları, ekose uzun tunik modellerinin zirveyi zorlayan tesettür kıyafeti olmasına neden oldular.

Ekose desenler spor giyim tarzının vazgeçilmez desenidir. Ekose uzun tunik modelleri tesettür giyim tarzını benimsemiş genç kadınlar tarafından en çok tercih edilen uzun gömlek modelleri arasında yerini alıyor.

Uzun Tuniklerde Neden İki İplik Kumaş Tercih Edilir?

İki iplik kumaşlardan üretilen uzun tunikler, mevsim geçişlerinde ve çok soğuk olmayan kış günlerinde kullanılmaktadır.

İki ip kumaşların pamuklu oluşu dokuma özelliği esnek yapılı oluşu spor kıyafetlerde kullanılan bir kumaş olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle günlük dış kıyafet olarak kullanılan uzun tunik modelleri iki ip kumaşlardan tercih edilmektedir.

İnce Örme Kumaş ve Mikro Örme Kumaş Uzun Tunikler

İnce örme ve mikro örme kumaşların, yumuşak, esnek ve yünlü olmaları, hem rahat kullanım hem de sıcak tutma özellikleri tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar tarafından tercih edilmelerine neden gösterilebilir.

Uzun tunik ve uzun gömlek modelleri triko örme, yünlü kumaş, ince örme ve çelik örme gibi kışlık kumaş türlerinden tasarlanırken, dış giyim kıyafet kalıplarında tasarlanmaktadır. Bu neden ile yerel mağazamız, Nisa Giyim ve online mağazamız Nisaca’dan tarzınızı yansıtacak uzun tunik modellerini gönül rahatlığı ile tesettür dış giyim olarak tercih edebilir, kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Uzun Tuniklerde Neden Üç İplik Kumaş Tercih Edilir?

Üç iplik kumaşlardan üretilen uzun tunikler kış aylarında kullanılabilen likralı ve pamuklu kumaş içeriği sayesinde sıcak tutma özelliğine sahiptir. İki ipten daha kalın olan üç ip kumaşlar, kış aylarında daha çok tercih edilmelidir.

Kış Mevsiminde Uzun Tunik Renkleri

Uzun tunik kış modellerine mavinin tüm tonları yakışır. Buzlu açık mavi, güçlü bir lacivert kadar alımlıdır. Soğuk beyaz tonlar, gardırobunuzu aydınlatacaktır.

Açık renkli cildin koyu saçla bütünleştiği bir tene sahipseniz, açık tenin zıttı, siyahın uyumu yansıtabilirsini.

Uzun tunik modelleri arasında birçok tesettür kıyafetinde olduğu gibi siyah rengin önemi ayrıdır. Siyah uzun tunik ile birçok renkte pantolon eşarp kombin yapabilirsiniz.

Yaz Mevsiminde Uzun Tunik Renkleri

Yaz aylarının yakıcı sıcağından az etkilenmek için, dış giyim giysilerde açık renkler tercih edilmelidir. Uzun tunik ve uzun gömlek modelleri yazlık olarak tasarlanılırken renkleri bakımından kışlık uzun tuniklerden farklılık gösterir.

Yazlık uzun gömlekler ile yazlık uzun tunikler kışlıklarda olduğu gibi siyah renkte fazlaca tercih edilmez.

Tesettür giyiminin vazgeçilmez rengi siyah tesettür kıyafeti oluşu nedeni ile uzun gömlek ve uzun tuniklere etki yapmaktadır. Bu neden ile yazlık uzun gömlek ve uzun tuniklerde siyah renk vardır.

Yazlık uzun gömlek ve yazlık uzun tunikler genellikle ekru, beyazaçık mavilila, pembe, pudra ve grinin tonlarından oluşmaktadır.

Uzun Tunik Ve Uzun Gömlek Modelleri Nisaca’da

Tesettür giyim sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip Nisa Giyim ve bir Nisa Giyim kuruluşu olan nisaca.com, birinden güzel uzun tunik modelleri uzun gömlek modelleri ve tunik modellerinde bulunan tüm tunik çeşitlerini bulabilirsiniz.

En yeni moda tesettür ürünleri arasında en yeni moda tunik modelleri ve tuniklerle kullanabileceğiniz bayan pantolon, tunik takımtesettür elbisetunik pantolon takım modellerini Nisa Giyim ve Nisaca’dan sipariş edebilir ücretsiz kargo ve 14 gün koşulsuz iade garantisi konforuyla sahip olabilirsiniz.

Tasarım Uzun Tunik Modelleri

Tesettür giyim sektörünün parlayan yıldızı Misswhence tüm kategorilerinde olduğu gibi tunik modellerinde de farkını ortaya koyuyor. Misswhence tasarım markasının, ipek kumaştan tasarladığı uzun gömlek modellerini ve yine ipek kumaştan tasarladığı uzun tunik modellerini yetkili satıcısı, Nisaca’dan kapıda kredi kartı ödeme ile satın alabilirsiniz.

Tesettür giyim instagram aracılığıyla birçok instagram hesaplarında satışa sunulmaktadır. Nisa Giyim ve Türkiye’nin en güvenilir tesettür giyim siteleri arasında parlayan yıldız Nisaca instagram hesabından güven ile sipariş edebilirsiniz.

Tunik iç dış,  muhafazakar kadınların başka bir deyişle kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların üst giysi olarak giydikleri Nisa Giyim'in kategorileri arasında yer alan tesettür giyim çeşididir.

Tuniktesettür sektöründe çok önemli bir tesettür ürünüdür. Tunik modelleri tek başına tasarlanabilen bir tesettür giysisi olmanın yanı sıra üzerine yelek veya süveter ilave edildiğinde iç dış bir kombine dönüşebilmektedir. Kadınlar  son yıllarda kendileri zaman ayırarak kombin oluşturmak yerine tasarım aşamasında kombinlerin tasarlanmasını ve tasarlanan kombinler arasında seçim yapmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle tesettür giysi üreticileri kombinlere ağırlık vermektedirler.

Tunik iç dışlar tesettürlü kadınlara kombin oluşturma kolaylığı sağlamaktadır. Birçok kadın tuniği tek başına bir dış kıyafeti olarak görmemektedirler. Bu neden ile tuniğin üzerine ilave edilen yelek yâda süveter tuniği bir dış kıyafet formuna dönüştürüyor ve tesettür dış giyim statüsü kazandırıyor. Özellikle genç kapalı giyim kategorisi arasında tunik iç dışlar rağbet görüyor.

Her Mevsim Tunik İç Dış

Tunik iç dış modelleri her mevsim muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların tercih ettiği bir giysidir. Yaz aylarında ince ve pamuklu kumaşlardan üretilen tunik iç dışları pardesü kap gibi tesettür dış giyim olarak kullanabilmektedirler. Modeline göre spor üst kıyafet olarak kullanılabilen yine şık tarzda tasarlanan modelleri ise özel gün kıyafeti olarak da tercih edilmektedir.

Muhafazakar Giyim'de Mevsimlik Tunik İç Dış

Mevsim geçişlerinde yazlık kumaşlara oranla biraz daha kalın kumaştan üretilen tunik iç dışlar tercih edilmektedir. Bu gibi kumaşlardan üretilen modellerine mevsimlik tunik iç dış denilmektedir.  Kış aylarında yünlü kumaşlardan üretilen iç dışlar,  muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihleri arasında yerini almaktadır. Manto, kaban, giy çık gibi kışlık giysi kumaşlarından üretilen modelleri kışlık dış giyim olarak da kullanılmaktadır. 

Tesettür Giyim Siteleri Arasında Parlayan Yıldız Nisaca

Nisaca.com kapalı giyim sitesitesettür elbise modellerini ve tasarım iç dışları ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığıyla tüm Türkiye’ye 2 iş günü içerisinde ulaştırıyor. Tesettür giyim siteleri arasında güvenilirliği ile kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihi Nisaca Türkiye'nin parlayan yıldızı. 

Nisa Giyim'in tesettür giyim İnstagram adresleri ve diğer sosyal mecraları aracılığıyla birbirinden güzel muhafazakar giyim ürünlerini sipariş edebilir, kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Tekstil Sektöründe Tesettür Giyim

Her sezon değişiklik gösteren giyim modası tekstil sektörüne yeni kategoriler, yeni ürünler, yeni renkler ve yeni tarzlar katmaktadır. Birçok sektörden hatta tüm sektörlerden hızlı değişim gösteren kadın giyim sektörünü, bilgi ve tecrübe ile takip edip ticari faaliyetlere yön vermek kaydıyla böylesi hızlı değişim gösteren bir sektörde tutunabilirsiniz.

Kapalı Giyim ve 2024 Tesettür Modası 

Kapalı giyim tarzını benimsemiş  kadınlara 30 yıldır Ankara Demetevler adresinde hizmet veren Nisa Giyim 30 yıllık tecrübesi ve işinin ehli kadrolarıyla dünya modasını ve muhafazakar giyim modasını yakından takip etmektedir. Modanın getirdiği yeniliklerden muhafazakar giyim sektörü elbette etkilenmekte. Her yeni sezon,  yeni modeller,  yeni tarzlar hatta yeni renkler modanın rüzgarıyla kapalı giyim sektöründe yeniliklere yol açıyor. 

Nisaca Kapalı Giyim Modasını Yakından Takip Ediyor

Bir Nisa Giyim kuruluşu olan nisaca.com, kadın giyim siteleri arasında en çok Misswhence tasarım ürünleri bulunduran tesettür online mağazamızda. Ayrıca Ankara tesettür giyim mağazaları arasında en kaliteli markaları bünyesinde bulunduran Nisa Giyim reyonlarında Misswhence ürünlerini bulabilirsiniz.

Nisaca.com muhafazakar giyim siteleri arasında profesyonel kombin ekibi bulunduran yegane online kadın giyim mağazasıdır.

Tunik modelleritesettür elbisetesettür abiye markaları ve tesettür kombinleri Türkiye’nin en güvenilir tesettür giyim siteleri arasında, adından çok söz ettiren nisaca.com’da.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...