500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Günlük Takım

Günlük Takım

Tesettür takımtesettür giyim veya kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların en az bir üst giyim ile bir alt giyimin birlikte giyildiği iki parça giysiler, Nisa Giyim kategorilerinde muhafazakar giyim çeşitlerindendir.

Tesettür takımlar ile genel bayan takımları aramasında farklar vardır. Bu farklardan en önemlisi tesettür takımın üst giysisinin uzun olmasıdır.

En Çok İlgi Gören Tesettür Takım

Tesettür takım kendi içerisinde oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Bunlardan bazıları, tunik takımceketli takımhırkalı takımpantolonlu takımetekli takımyelekli takım ve üçlü takım modelleri başlıca kapalı giyim takımlarıdır.

Tesettür Giyim de En Fazla İlgi Gören Tesettür Takım

Tesettür takımlar içerisinde en çok ilgi gören, tesettür tunik takımlardır. Tunik takım denilince akla ilk gelen, tunik ve pantolondan oluşan iki parça giysiler olur.

Tunik takımlar kendi içerisinde pantolonlu tunik takım - etekli tunik takım olarak ikiye ayrılırlar. Pantolonlu tunik takımlar genellikle genç kapalı kadınlar tarafından tercih edilirken etekli takımlar orta yaş muhafazakar kadınların tercih ettiği takım modellerindendir.

Tesettür Giyim de Tesettür Takım ve Tunik Takımlar

Pantolonlu tunik takımlar, tunik boyları etekli tunik takımlara oranla tunik boyları uzun olmaktadır. Tunik takımlar, genç tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği tesettür takımlar arasında, popülaritesi en yüksek olandır.

Takım, kategorilerinden tunik takımlar gündelik kıyafet olarak kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınlar tarafından özellikle genç tesettürlü kadınların giydiği giysiler olmasının yanı sısa her yaştaki kapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların kullandığı giysilerin başında gelir.

Nerede Hangi Kapalı Takım Giymeliyim

Kapalı takım çeşitlerinden biride uzun ceketli takımdır. Uzun ceketli takımlar tunik takımlara oranla dış giysi olarak daha fazla kullanılmaktadır. Uzun ceketli takım, gündelik kıyafetten ziyade çalışan kapalı kadınların giydikleri resmi kıyafet olarak kullanılır. Uzun ceketli takımlar tarzına göre düğün ve nişan gibi özel günlerde şık kıyafet olarak ta kullanılırken, çalışan kadınların döpiyes yerine kullanmaktadırlar.

Tesettür Giyim de Takım

Tunik takım ile uzun ceketli takımın ortak özellikleri çoğunlukla pantolonlu olmaları ve üst giysilerinin uzun olmasıdır. Bunun dışında kullanım alanları genelde farklıdır. Uzun ceketli kadın takımları, tesettür kadın giyim kategorileri arasında, çalışan muhafazakar kadınlar iş kıyafeti olarak tercih etmektedirler.

Kapalı Giyim Tunik Takım Çeşitleri Nisaca Giyim de 

Kapalı giyim grupları arasında olan takımlar, kendi içerisinde çeşitlendirilmiştir. Bu takımlar üçe ayrılır. İkili takım çeşitlerinden, en çok tercih edileni, tunik pantolon takım ve tunik etek takımlardır. Tunikli takımları sırasıyla, yelek pantolon  takım, yelek etek takım, hırka pantolon takım ve hırka etek takımlar takip eder.

Nisaca Giyim Takım Çeşitlerinden Hangisini Tercih Etmeliyim?

Nisa giyimmuhafazakar kadın giysileri ve modern kapalı giyim çeşitlerinde Türkiye'nin en zengin çeşitliliğe sahip tesettür mağazaları arasında yer almaktadır. Tesettür takımlar arasında, pantolonlu tunik takım, en fazla genç tesettürlü kadınların tercihi olurken, yelekli ve hırkalı takımlar, orta yaş ve üzeri muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihi olmaktadır.

Kapalı Giyim de Uzun Ceketli Tesettür Takım

Uzun ceket pantolon tesettür takım ve uzun ceket etek etekli takım olmak üzere farklı tarzlarda oldukça çok model modelleri vardır. Uzun ceketli takımları, çalışan tesettürlü kadınlar ve şık uzun ceketli olanlarını düğün ve nişan gibi özel gün ve toplantılarda tercih edebilirsiniz.

Tesettür giyim sektöründe takım çeşitleri, takım modelleritesettür giyim siteleri arasında en çok çeşitliliğe sahip tesettür sitesi Nisaca’dır. Nisaca da muhafazakar kadın giysileri, her kategoriye ayrı bir ekip tarafından spesifik olarak hazırlanmaktadır.

Nisaca Giyim ve Tasarım Tesettür Takım

Muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınlar tasarım tesettür kıyafetlerine son yıllarda çok fazla rağbet göstermektedirler. Bu ayrıntıyı doğru ve vaktinde analiz eden Nisaca ekibi, muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların talepleri doğrultusunda her sezonda yeni tasarım takım koleksiyon hazırlamaktadır. Nisa Giyim her yeni sezonda tasarım tesettür takımları ayrı bir özen göstererek hazırlamaktadır. 

Tesettür Giyim Tasarım Markaları

Tesettür tasarım markaları arasında, Türkiye’nin lideri, Nisaca marka ve butik tesettür ürünler, nisaca.com’da.

Nisa giyim mağazası ve Nisaca online tesettür mağazası 30 yıldır Türkiye’de ki en tarz tesettür kıyafetleri ve tesettür tasarım ürünleri, titizlikle seçmek suretiyle tarz ve tasarım giyen müşterilerine bir birinden güzel kombinler sunuyor.

Nisaca Türkiye’nin en güvenilir tesettür giyim siteleri arasında yer alan 35 yıllık kapalı giyim tecrübesine sahip, Nisa giyim kuruluşudur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...