500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası ** ** Nisaca, Kaiteli Kadın Giyim İmalatçısı ** ** Toptan Fiyatına Perakende Satış Sayfası **
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Pantolon

Kadın Pantolon 

Pantolon, etek gibi diğer alt giyim ürünlerine göre daha sıcak tutan bir alt giyimdir. Pantolon bu nedenle yaz aylarına nazaran kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Nisa Giyim ve nisaca.com her mevsim kadın pantolon çeşitlerine önem vermektedir.

Bayan Pantolon ve Kot Modelleri Nisa Giyim de 

Kot pantolon, her mevsim dolabımızda bulundurduğumuz ve severek giydiğimiz pantolon çeşitleri arasında ön sırada yer almaktadır. Tesettür kot pantolonkapalı giyim tarzını benimsemiş kadınların günlük spor kıyafetlerimizin adeta ayrılmaz bir parçasıdır. Yaz aylarında, kot kadın pantolon ile koton uzun bir tuniği giyerek spor bir görünüm kazanır rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Kot pantolon çeşitleri arasında, kadınların sıklıkla kullandığı bol paça kot pantolonlar, kısa pamuklu kumaştan tasarlanmış tuniklerle tercih edilmektedir. Bol paça pantolonları genellikle kapalı giyim tercih etmiş kadınlar giymektedirler.

Nisa Giyim de Kadın Pantolon ve Kumaş Modelleri

Pantolon seçiminizi yapmadan önce üzerine giyeceğiniz kıyafetin uyumlu olduğuna dikkat etmelisiniz. Pantolonun üzerine giyeceğiniz ürün, seçeceğiniz pantolonun kumaşını, modelini ve tarzını belirlemenizde önemli rol oynayacaktır. Geniş paça pantolon ile kısa tuniklerinizi kullanabilirsiniz. Bol paça kumaş pantolon yoğun iş hayatınızda size rahat kullanım sağlayacaktır. Kumaş bol paça pantolonlar, kırışma ve yıpranma bakımından, pamuklu pantolonlara oranla daha uzun ömürlü olur. Ayrıca zaman tasarrufu sağlamanıza ve yıpranmaya karşı dayanıklı özelliği sayesinde ekonomik tasarruf yapmanıza katkıda bulunur.

Nisa Giyim de Kadın Pantolon ve Pantolon Etek

Pantolon etek, pantolon çeşitlerinden biri ve  kadın pantolon modelleri arasında en marjinal pantolon modelidir. Pantolon etek giyiliş bakımından pantolon görünüş bakımından etek gibidir. Kadın pantolonlar arasında ayrı bir yeri vardır. Pantolon da olduğu gibi iki bacak ayrı giyilen bir alt dış giysisidir. Pantolondan en önemli farkı görünüşte etek gibi görünmesidir. Etek gibi görünen, pantolon gibi giyilen bir giysi oluşu, bu ürünün adına pantolon etek denilmesini sağlamıştır.

Tesettür Giyim de Bayan Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Kumaş dar paça bir pantolonunuzu, uzun tuniğinizle giymeniz sizi daha şık ve zayıf gösterecektir. Dar paça pantolonlar genellikle pardesü, kap, ferace gibi tesettür dış giyim ürünleriyle birlikte kullanılır. Uzun tunik modelleri ve giy çık iç dış giysileri de dar paça pantolon ile güzel bir kombin olabilmektedir. Pantolonlarınızı tesettür yelek ve giy çık gibi üst giyim ürünleri ile kullanabilir kendinize özgü kombinler oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyim de Kadın Pantolon Çeşitleri

Bayan pantolonlar kumaşlarına göre çeşitlendirildiği gibi model açısından da oldukça çeşitlendirilmiştir. Birçok kumaştan kadın pantolonu vardır; kot, kanvas, keten, tensel, kumaş, denim, poliviskon ve likralı polyester kumaşlar başta olmak üzere iki ip kumaştan pantolonlar da tercih edilmektedir.

Tesettür Giyim ve Bayan Pantolon Modelleri

Tesettür giyim çeşitleri arasında kadın pantolon modellerinin önemli bir yeri vardır. Tesettür giyim tarzında, pantolon paça modelleri göz önünde bulundurularak tasarlanır. Tesettür tarzında, basen kısmını kapatan üst giyimler tercih edilir, bu nedenle kapalı giyim için hazırlanan pantolonların paça kısmı model açısından önem kazanır. kapalı giyim koleksiyonlarında tercih edilen kadın pantolon paça çeşitleri arasında ilgi gören paça tipleri; bol paça, dar paça ve duble paça modelleridir.

Tesettür Giyim ve Nisa Giyim

Bir Nisa Giyim kuruluşu olan Nisaca'nın Vizyonu Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Nisaca’dan almış olduğunuz ürünleri 15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz, dilerseniz de değişim yapabilirsiniz. Vizyonumuz her zaman kalite her zaman müşteri memnuniyeti. Mutlu müşteri portföyümüze her gün yeni müşterilerin eklenmesi, müşterilerimize verdiğimiz hizmeti bir üst çıtaya taşımamızı zorunlu kılar anlayışındayız. Siz değerli müşterilerimizin teveccühüne layık olmaya gayret ediyoruz. Teşekkürler Türkiye.

Bayan Pantolon Her Kadının Giysisi

Bayan pantolon başka bir adıyla kadın pantolontesettür giyim tarzını benimsemiş ve modern giyim tarzını benimsemiş kadınların ortak giysisi ve Nisa Giyim mağazamızın  önem verdiği bir kategoridir. Eskiden tesettür giyim tarzında kullanılmayan pantolon, günümüz tesettür giyiminin önemli bir parçası haline gelmiştir. Tesettür tarzını benimsemiş kadınlar, pantolonu son yıllarda pardösü, kap, trençkot gibi tesettür kıyafetleri ile birlikte giymelerinin yanı sıra, birçok giysilerinin ayrılmaz bir parçası olarak kullanmaktadırlar.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...